Ostatnie takie święta

Autor: CTV
22 grudnia 2015

choinkaPrzed nami święta – czas rodzinny. Jadę jutro do Jaworzna. Muszę jeszcze z rana załatwić kilka spraw (między innymi kupić rodzicom jakieś pierdoły do dachu – znaleźli je na stronie) Nie powiem – że latanie po Wawie mi sprawi jutro radość, ale przed świętami nie będę im odmawiać…

Święta w tym roku będą ostatnimi świętami w tym stanie;) W przyszłym roku będę już miała swoją własną rodzinę – co prawda pewnie jeszcze dwuosobową, ale być może będę w 2 packu? Bo właśnie podjęliśmy decyzję  – że przychodzi też czas na dziecko. Latka lecą, w pracy już mamy jakąś pozycję, więc nie ma na co czekać. Pewnie poczekamy z planowaniem rodziny do ślubu, żebym nie musiała zmieniać planów z sukienką (w sensie rozmiarowym), ale potem to już pełną parą trzeba wziąć się do pracy. Zawsze chciałam mieć swoją rodzinę i właśnie nadchodzi ten czas.

Czas świąt to mój ulubiony czas. Można odpuścić wszystkie sprawy zawodowe, można żyć tylko rodziną, Mikołaj przynosi prezenty, cała rodzina zasiada przy stole z tradycyjnymi potrawami – no i świeci się choinka. To piękny czas – czas na zatrzymanie się na chwilę:)

Kategoria: ślub

Komentowanie wyłączone.